Copywriting a content marketing

S čím vám můžeme pomoci.

Mějte v obsahu jasno

Obsahové strategie

Obsahové strategie jsou základem obsahového marketingu a měly by stát vždy na začátku celého procesu tvorby obsahu. Budou se vždy lišit dle vysněného cíle, například získat více objednávek a nové zákazníky,  sbírat více kontaktů na potenciální zákazníky, mít lepší pozice ve vyhledávání nebo najít nové zaměstnance. Obsahová strategie může být samozřejmě sestavena z mixu strategií s různými cíli. Obecně se obsahové strategie zaměřují na cílové skupiny a to, co chtějí vědět.

Texty na míru

Copywriting

Často se setkáváme s tím, že naši klienti jsou opravdovými profesionály ve svém oboru, mají informace, které jejich zákazníci chtějí a potřebují, ale jejich potenciální zákazníci o tom neví. Jediným způsobem, jak to změnit, je tvořit obsah a tvořit ho hodně. Víme, že externě na to mnohdy není prostor a obsahový marketing se odsouvá na druhou kolej. To je škoda. Rády vám pomůžeme s jakýmkoli textem a nerozhoduje, zda se bude jednat o jednorázovou, či dlouhodobou spolupráci. 

Textace webů 

Newslettery

Články na blog

PR články

Příspěvky na sociální sítě

 

Ať o vás všichni ví

Public Relations

Buďte vidět. Umíme dostat vaši službu či produkt jak do tištěných, tak i online médií. Snažíme se dělat PR jinak a lépe. Využíváme tradiční nástroje a postupy, i ty moderní. Sledujeme trendy a novinky, abychom našim klientům odevzdaly ty nejkvalitnější výstupy.


Chceme, aby byli naši klienti spokojeni.

A daří se nám to!