Tým copywriterů a content specialistů

Poznejte tým Be content

Náš tým
Nikola Rubešová

Kdo stojí za Be content? Především ti, co milují svou práci. Komunikovat s vámi bude Nikola Rubešová. Nikola je vystudovaná novinářka. Práci v novinách ale hned na počátku své kariéry vyměnila za marketing a PR. Udělá vše proto, abyste byli spokojeni. A jaká je? Řeč s ní určitě nestojí, ale snaží se mluvit k věci. Má hlavu plnou nápadů, doma malou Pepi a miluje vše z papíru!

Za Nikolou stojí celý tým profesionálů, kteří ví, co dělají a dělají to velmi dobře.

Nikola Rubešová

Karolína Kopecká

Kája je veselý a kreativní člověk. Má ráda psaní, marketing, výzvy a svoji práci. Pro nápady si chodí do přírody. Stačí nazout běžecké boty, nasadit čelenku a vyběhnout vstříc novým myšlenkám. Pokud její práce vykouzlí úsměv na tváři, je to pro ni ta nejlepší pochvala.

Míša Vávrová

Pokud hledáte opravdu kreativního copywritera, který vaši službu nebo produkt vystihne tak, jako nikdo jiný, naše Míša je ta pravá. A jak by se popsala ona sama?

„Klávesnice a babiččiny buchty, to mi píše! Copyčina se ke mně dostala úplnou náhodou. A je to skopičina! I když umím číst v knihách, lidech i mezi řádky, mapy mi moc nejdou. A tak se často (a ráda!) ztrácím všude možně. Po světě, lese… Ale rozhodně ne v překladu!“

 
Misa_prvni

Jana Dušátková

Pokud se zrovna nevěnuje textům a češtině, pravděpodobně ji najdete s knížkou v ruce nebo v karnevalovém kostýmu. Ano, je to tak! Je blázen nejen do jazyků, ale také do her všeho druhu a různých tematických akcí, které už při studiu organizovala pro široký okruh svých přátel a postupem času i pro děti.

Řekli o ní:

„Janču znám už dostatečně dlouho na to, abych poznal, že je to zodpovědná detailistka. Její láska k českému jazyku a jeho pravidlům mi vždy pomohla v tom, aby texty, na kterých záleží, byly gramaticky i stylisticky správně.“

Komunikace

Základem úspěšné spolupráce je komunikace. Hlavně ať řeč nestojí! Proto se budeme hodně bavit, ptát se na váš názor a především tu vždy budeme pro vás.

Lidský přístup

Neočekávejte neosobní přístup. Výrazy, kterým nikdo nerozumí, a naškrobené obleky. To nejsme my. Zakládáme si na férovosti a osobním přístupu.

Informace

Podklady,  data, drby. Nic nám nesmíte zatajit! Chceme toho o vás vědět co nejvíce. I o vašem produktu či službě. Čím podrobnější informace, tím kvalitnější obsah.

Zodpovědnost

Co řekneme, to dodržíme. Záleží nám na vaší spokojenosti. Dodáváme jen práci, za kterou si opravdu stojíme. A včas!

Děláme to, co milujeme.

Vaši zákazníci to budou milovat také.


Domluvte si s námi úvodní konzultaci

Dáme vám důvody, proč si vybrat právě nás.

Be content