Tým copywriterů a content specialistů

Poznejte tým Be content

Náš tým
Nikola Rubešová

Kdo stojí za Be content? Především ti, co milují svou práci. Komunikovat s vámi bude Nikola Rubešová. Nikola je vystudovaná novinářka. Práci v novinách ale hned na počátku své kariéry vyměnila za marketing a PR. Udělá vše proto, abyste byli spokojeni. A jaká je? Řeč s ní určitě nestojí, ale snaží se mluvit k věci. Má hlavu plnou nápadů, doma malou Pepi a miluje vše z papíru!

Za Nikolou stojí celý tým profesionálů, kteří ví, co dělají a dělají to velmi dobře.

Nikola Rubešová

Karolína Kopecká

Kája je veselý a kreativní člověk. Má ráda psaní, marketing, výzvy a svoji práci. Pro nápady si chodí do přírody. Stačí nazout běžecké boty, nasadit čelenku a vyběhnout vstříc novým myšlenkám. Pokud její práce vykouzlí úsměv na tváři, je to pro ni ta nejlepší pochvala.

Komunikace

Základem úspěšné spolupráce je komunikace. Hlavně ať řeč nestojí! Proto se budeme hodně bavit, ptát se na váš názor a především tu vždy budeme pro vás.

Lidský přístup

Neočekávejte neosobní přístup. Výrazy, kterým nikdo nerozumí, a naškrobené obleky. To nejsme my. Zakládáme si na férovosti a osobním přístupu.

Informace

Podklady,  data, drby. Nic nám nesmíte zatajit! Chceme toho o vás vědět co nejvíce. I o vašem produktu či službě. Čím podrobnější informace, tím kvalitnější obsah.

Zodpovědnost

Co řekneme, to dodržíme. Záleží nám na vaší spokojenosti. Dodáváme jen práci, za kterou si opravdu stojíme. A včas!

Děláme to, co milujeme.

Vaši zákazníci to budou milovat také.


Domluvte si s námi úvodní konzultaci

Dáme vám důvody, proč si vybrat právě nás.

Be content