Pavel Ungr: Kurz SEO pro copywritery

Říká se, že nejlepší investicí je investice do vzdělání. A my s tím souhlasíme. A co doporučujeme v rámci sebevzdělávání pro copywritery? Tentokrát online seminář od SEO specialisty Pavla Ungra.

Pro koho je online seminář určený? Pro ty (ať už si říkají copywriteři, nebo ne), kteří tvoří obsah na web a chtějí, aby jim vynaložená práce přinesla ovoce. Protože tvořit obsah bez toho, aniž by nám přinesl to, co od něj očekáváme, je ztráta času. A to ať už se jedná o obsah na web nebo sociální sítě. Není nutné obávat se toho, že pokud nepracujete denně s technickým SEO nebo netvoříte rozsáhlé analýzy klíčových slov, tak pro vás webinář není vhodný. Naopak!

Pavel Ungr je specialista na slovo vzatý. Je to online marketér a jeho specializací je právě SEO a inbound marketing. Domnívám se, že existuje jen hrstka lidí pohybující se v marketingu, která by Pavla neznala. A ještě méně je těch, kteří absolvovali jeho seminář či webinář a nebyli spokojeni.

Každá část webináře je podána srozumitelně i pro ty, kteří jsou tímto tématem nepolíbeni. Dozvíte se, co vůbec SEO znamená, jak pracují vyhledávače a jak si vytvořit rychlou analýzu klíčových slov. Všechno je srozumitelně vysvětleno na příkladech a odnesete si i tipy na nástroje a postupy, díky kterým si ušetříte čas i námahu. A to se vyplatí!

Budete i vědět, co jako copywriter naopak dělat nemáte, co už není vaše práce a není dobré se do toho pouštět. To využijí zejména ti z vás, kteří pracují s klienty a nemají tolik zkušeností.

A vypnutím kamer to nekončí. Získáte materiály, do kterých se budete moci po skončení podívat, což je u takto dlouhého webináře velká výhoda.

Aktuální Pavlova školení naleznete na jeho stránkách www.pavelungr.cz/skoleni. Tak neváhejte! Za nás to stojí za to, protože jak říkáme, copywriter není spisovatel a umět psát nestačí.

Sdílet článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Přihlásit se k odběru newsletteru

Buďte v obraze!

Další články

Be content magazin

Pavel Ungr: Kurz SEO pro copywritery

Říká se, že nejlepší investicí je investice do vzdělání. A my s tím souhlasíme. A co doporučujeme v rámci sebevzdělávání pro copywritery? Tentokrát online seminář od SEO specialisty Pavla Ungra.

interní pr
Be content magazin

V interní komunikaci lžete jen na vlastní nebezpečí!

Neexistuje žádný člověk, který by někdy nezalhal. Vybavte si nějakou situaci, ve které jste lhali. Máte? A teď si odpovězte na otázku: Čeho jsem se bál, že se stane, když se někdo dozví pravdu? Máte? Tak v tom případě víte, proč člověk lže. Má obavy z toho, co by přišlo, kdyby řekl pravdu. A ruku na srdce, velmi často to souvisí s tím, co by si o něm ostatní pomysleli. A podobně to funguje i v interní komunikaci. Jaké ale nástrahy skrývá neupřímnost v téhle oblasti?


Udělejte krok k obsahu, který funguje!

Ozvěte se nám.